Powłoki

Każdy właściciel samochodu chce, aby jego auto wyglądało pięknie mimo upływu czasu, wyzwania jakie stawia świat przed naszymi pojazdami nie ułatwia ich właścicielom tego ulotnego celu, zanieczyszczenia drogowe, sól drogowa, promienie UV to tylko parę przykładów zagrożeń na jakie codziennie narażone są nasze pojazdy. Dodatkowo coraz bardziej restrykcyjne normy ekologiczne sprawiają, że dzisiejsze lakiery samochodowe są znacznie mniej trwałe przez co bardziej narażone na czynniki zewnętrzne, zarysowania oraz oksydację. Jeśli chcemy, aby nasz samochód wyglądał na przestrzeni lat ciągle jak nowy należy rozważyć dodatkową jego ochronę. Odpowiednie kosmetyki samochodowe pozwolą na zabezpieczenie samochodu i zachowanie walorów estetycznych na bardzo długi czas.

Jaki rodzaj zabezpieczenia wybrać, aby skutecznie chronił lakier i spełniał nasze oczekiwania?

Klasyczną metodą zabezpieczenia są woski, ale bez względu na to czy są naturalne czy syntetyczne nie rozwiązują problemu, nawet najdroższe nie zapewniają praktycznie żadnej ochrony, a jedynie krótkotrwały efekt optyczny, dodatkowo wymagają cyklicznego powtarzania aplikacji co jest dość czasochłonne. Znacznie bardziej trwałe i wytrzymałe obecne od ponad dekady na rynku powłoki ceramiczne, które są stale ulepszane przez producentów, jednak i one są całkowicie odporne na zarysowania, nawet te powstające podczas mycia.

Zatem, jakie kosmetyki wybrać? Jaki rodzaj ochrony jest najlepszy dla mojego samochodu?

W Waxedshine wychodzimy naprzeciw pytaniom i oczekiwaniom naszych klientów dostarczając profesjonalne kosmetyki, chemię samochodową oraz najwyższej klasy powłoki ochronne na lakier, powłokę grafenową GSHC oraz powłoki ceramiczne. Powłoki na lakier od Waxedshine wynoszą auto detailing  na zupełnie nowy poziom. Dzięki produktom, których dystrybucją się zajmujemy, każdy pojazd będzie prezentował się doskonale mimo ubiegu lat.

Powłoka grafenowa GSHC – co to w ogóle jest?

W 2020 roku firma Waxedshine opracowała grafenową powłokę ochronną zabezpieczającą karoserię naszego auta.  GSHC Graphene Self Heal Coating, to certyfikowana, „samoregenerująca” powłoka grafenowa, opracowana przez Waxedshine przy użyciu organicznych i nieorganicznych składników. Ta innowacyjna mieszanka grafenu i polimerów, w której atomy dwutlenku krzemu i azotu na przemian tworzą gęstą usieciowaną warstwę, posiada „wewnętrzną pamięć” pozwalającą na proces samoregeneracji pod wpływem ciepła. Technologię tę nazywamy SiOx, ponieważ jest to złożona wielowarstwowa technologia sieciowania, zapewnia ona ekstremalną przyczepność do wielu powierzchni, wydobywa niespotykany blask i głębię koloru, zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz posiada doskonały  i długotrwały efekt hydrofobowy.
Dzięki zastosowaniu proponowanego przez nas produktu, samochód będzie lśnił, jakby przed chwilą zjechał z taśmy produkcyjnej.

Co daje powłoka grafenowa po aplikacji na karoserię naszego samochodu?

Powłoka grafenowa zabezpiecza lakier oraz inne elementy zewnętrzne samochodu przed działaniem czynników chemicznych, zanieczyszczeń drogowych, soli drogowej, promieni UV, odchodami ptaków, śladami po owadach. To co wyróżnia powłokę grafenową to jej możliwość samoregeneracji dzięki czemu właściciel samochodu dłużej może się cieszyć jego nienagannym wyglądem.

Jak działa powłoka grafenowa po aplikacji na karoserię naszego samochodu?

Powłoka grafenowa po aplikacji na powierzchnię naszego samochodu, dzięki zastosowanej technologii SiOx, tworzy barierę, która chroni nasz pojazd, mieszanka grafenu i polimerów, w której atomy dwutlenku krzemu i azotu na przemian tworzą gęstą usieciowaną warstwę posiadającą „wewnętrzną pamięć”, więc powłoka grafenowa nie tylko chroni nasz samochód przed czynnikami zewnętrznymi, ale dzięki samoregeneracji pozwoli na zasklepienie się rys. Proces samoregeneracji następującej pod wpływem oddziaływania ciepła.

Najnowocześniejsza i najbardziej innowacyjna powłoka ochronna na rynku, powłoka grafenowa GSHC od Waxedshine.

Powłoki Waxedshine – grafenowe i ceramiczne

W ofercie Waxedshine posiadamy nie tylko powłokę grafenową, ale także szeroki wybór innych powłok ceramicznych, które doskonale zabezpieczą lakier auta. Głównym zadaniem powłok ceramicznych jest utwardzenie lakieru i stworzenie silnego wiązania z powierzchnią, dzięki czemu możliwa jest jego ochrona. Powłoki ceramiczne od Waxedshine zabezpieczą lakier przed czynnikami zewnętrznymi, wydobywają niespotykany blask oraz głębię koloru, nadają silny i trwały efekt hydrofobowy. Stosując powłoki ochronne od Waxedshine możesz zapomnieć o blaknięciu koloru w wyniku działania promieni słonecznych. Powłoka ceramiczna dzięki filtrowi UV chroni karoserię samochodu przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wysoka trwałość powłok ceramicznych Waxedshine pozwoli zachować walory estetyczne pojazdu przez długi czas, nawet podczas jego intensywnej eksploatacji.

Waxedshine oferuje swoim klientom również powłoki ochronne dedykowane do zabezpieczenia szyb oraz felg.

Niewidzialna wycieraczka – co to w ogóle jest?

Glass Coating od Waxedshine to powłoka ochronna dedykowana do zabezpieczenia szyb naszych samochodów. Powszechnie produkty tego typu nazywane są „niewidzialną wycieraczką”, gdyż dzięki nim uzyskujemy efekt „samooczyszczenia” szyby z kropli wody pod wpływem prędkości. Ceramiczna powłoka ochronna Glass Coating bazuje na zaawansowanej nanotechnologii, szyba zabezpieczona naszym preparatem pozostaje niezwykle śliska, co powoduje, że natychmiast odprowadza wodę, nawet przy niewielkiej  prędkości auta. Wysoka hydrofobowość powoduje mniejsze przyleganie codziennych zabrudzeń, szybsze odszronienie zimą oraz łatwiejsze usuwanie śladów po owadach w okresie letnim. Z kolei duża gładkość ułatwia pracę wycieraczek.

Zabezpieczenie kompozytowe felg – co to takiego?

Jednym z najbardziej narażonym na zanieczyszczenia i działanie silnych środków chemicznych są felgi w naszych samochodach i to waśnie z myślą o nich powstała powłoka kompozytowa Wheel | Rim + Caliper. Powłoka ochronna dedykowana do zabezpieczenia felg zarówno stalowych, aluminiowych, chromowych etc. Innowacyjna technologia jaka została zastosowana sprawia, że po utwardzeniu powłoka staje się  odporna na wysoką temperaturę i agresywne środki chemiczne, w tym środki kwasowe. Powłoka zmniejsza znacząco przywieranie zabrudzeń oraz pyłu z klocków hamulcowych. Filtr UV sprawia, że felgi są odporne na działanie promieni słonecznych, a wysoka hydrofobowość ułatwia bieżącą pielęgnację.

Wysoki połysk lakieru Twojego auta dzięki preparatom Waxedshine

Głębia koloru oraz blask jaki otrzymamy po aplikacji powłok Waxedshine, z całą pewnością podniesie walory estetyczne Twojego samochodu. Warto, jednakże zwrócić uwagę na to, iż proponowane przez nas produkty Waxedshine nie tylko pozwalają na uzyskanie nie nagannego wyglądu auta, ale w przypadku powłok ochronnych na lakier podwyższają twardość lakieru w skali ołówkowej. Jest to metoda pozwalająca na określenie twardości danej powierzchni.

Utwardzona powierzchnia karoserii sprawia, że staje się ona bardziej odporna na powstawanie zarysowań. Innymi słowy – Twoje auto na dłużej zachowa swoje wysokie walory estetyczne. Stosowanie preparatów Waxedshine to również ulga dla swojego portfela. Lakiery aut nie należą do najtańszych, warto więc zabezpieczyć je powłoką ceramiczną lub grafenową, które zabezpieczą karoserię na lata, powłoki ochronne znajdziesz w naszej szerokiej ofercie.

Powłoki ceramiczne, grafenowe i pozostałe preparaty Waxedshine.

Zapraszamy do poznania z szeroki asortymentem produktów do pielęgnacji samochodów, dzięki którym doskonale zabezpieczysz karoserię samochodu. W ofercie przygotowaliśmy, między innymi powłokę grafenową, której główną cechą jest samo regeneracja pod wpływem ciepła, powłoki ceramiczne, których zadaniem jest zwiększenie twardości lakieru. Powłokę kompozytową  na felgi, powłokę ceramiczną na szyby, oraz szereg innych kosmetyków ułatwiających bieżącą pielęgnację oraz ochronę Twojego auta. Wykorzystanie produktów Waxedshine zagwarantuje ci to, iż Twój samochód będzie wyglądał świetnie po wielu latach. Sprawdź jak mało wystarczy żeby zadbać o swój samochód.

Kosmetyki samochodowe dla auto detailing i nie tylko.

Nasze produkty proponujemy między innymi studiom auto detailingu zajmującym się profesjonalnym zabezpieczaniem samochodów oraz miłośnikom motoryzacji chcącym zadbać o swoje auta. Decydując się na współprace z nami, otrzymujesz pełne szkolenie produktowe oraz praktyczne z aplikacji  powłok Waxedshine. Dzięki nam każdy fachowiec dowie się, jak dobrze aplikować powłoki, jak odpowiednio przygotować powierzchnię przed aplikacja powłoki oraz jak korzystać  z innych kosmetyków Waxedshine.

Dołącz do #TEAMWAXEDSHINE