Powłoki na lakier samochodowy

Poznaj markę Waxedshine, czyli kosmetyki do aut, dzięki którym Twój pojazd będzie się zawsze doskonale prezentował. Proponujemy szeroki wybór powłok ochronnych na lakier samochodowy, których zadaniem jest zabezpieczenie karoserii. Do skorzystania z naszych produktów zachęcamy szczególnie studia detailingowe.

GSHC | GRAPHENE SELF HEAL 50ml

GSHC Graphene Self Heal Coating to certyfikowana, „samonaprawiająca” powłoka grafenowa, opracowana przez WaxesShine przy użyciu organicznych i nieorganicznych składników. Ta innowacyjna mieszanka grafenu i polimerów, w której atomy dwutlenku krzemu i azotu na przemian tworzą gęstą usieciowaną warstwę, posiada „wewnętrzną pamięć” pozwalającą na proces samoregeneracji pod wpływem ciepła. W tej technologii nazywamy ją SiOx, ponieważ jest to złożona wielowarstwowa technologia sieciowania, zapewnia ona ekstremalną przyczepność do wielu powierzchni i posiada doskonały i długotrwały efekt hydrofobowy

PPS | 9H COATING 50ml

Powłoka ceramiczna o twardości 9H opracowana do utwardzenia powierzchni lakierniczej przed aplikacją Top Coat 9H i GSHC 5H. Jej głównym zadaniem jest mocne utwardzenie lakieru oraz osiągnięcie maksymalnego połysku. Jest odporna na agresywne środki chemiczne, promienie słoneczne oraz posiada dużą odporność na zarysowania. Na tle innych produktów charakteryzuje ją duża łatwość aplikacji oraz stosunkowo długi czas krzepnięcia, co jest oczywiście dużą zaletą podkreślaną przez profesjonalistów stosujących ten produkt. Po około godzinie od położenia jest gotowa do naniesienia finalnego zabezpieczenia.

T+SIO2 | TITANIUM COATING 50ml

Zaawansowana technologicznie powłoka hybrydowa będąca połączeniem krzemu oraz tlenku tytanu. Połączenie obydwu tych składników tworzy twardą i odporną powierzchnię. Jest przeznaczona do bezpośredniej aplikacji na lakier i nie wymaga dodatkowej warstwy podkładowej.

TOP COAT | PPF – VINYL – PAINT 50ml

Innowacyjna receptura będąca połączeniem związków fluoru oraz krzemu, została ona opracowana do stosowania jako końcowa warstwa zabezpieczająca lakier. Po utwardzeniu nadaje powierzchni ultra gładkość, głęboki połysk oraz trwały i bardzo wysoki efekt hydrofobowy.

WHEEL | RIM + CALIPER 50ml

Innowacyjna technologia jaka została zastosowana sprawia, że po utwardzeniu powłoka staje się odporna na wysoką temperaturę i agresywne środki chemiczne, w tym środki kwasowe. Powłoka zmniejsza znacząco przywieranie zabrudzeń oraz pyłu z klocków hamulcowych. Filtr UV sprawia, że felgi są odporne na działanie promieni słonecznych, a wysoka hydrofobowość ułatwia bieżącą pielęgnację.

GLASS COATING 50ml

Ceramiczna powłoka ochronna bazująca na zaawansowanej nanotechnologii pozostaje niezwykle śliska, co powoduje, że natychmiast odprowadza wodę podczas opadów deszczu, nawet przy niewielkiej prędkości auta. Wysoka hydrofobowość powoduje mniejsze przyleganie codziennych zabrudzeń, szybsze odszronienie zimą oraz łatwiejsze usuwanie śladów po owadach w okresie letnim. Z kolei duża gładkość ułatwia pracę wycieraczek. Charakteryzuje ją bardzo duża wytrzymałość, nawet do jednego roku.

 

Powłoki na lakier samochodowy – doskonały wybór dla profesjonalistów

Jesteś właścicielem studia detailingowego? Chcesz zapewnić swoim klientom jedynie najwyższą jakość oferowanych usług z zakresu kosmetyki samochodowej? Twoje studio detailngowe może być miejscem szeroko polecanym wśród właścicieli aut dzięki szerokiemu wyboru kosmetyków,
które proponujemy na tej stronie. Dostarczamy produkty jedynie najwyższej jakości, wyróżniające się na tle konkurencji, produkty często
innowacyjne i nowoczesne. W Waxedshine znaleźć można między innymi takie powłoki ochronne na lakier samochodowy jak:

Zapewniają one najwyższy połysk i ochronę auta . Z całą pewnością klienci twojego studia detailngu będą zachwyceni, jak tylko zobaczą swój samochód, który został zabezpieczony z wykorzystaniem ochronnych powłok na lakier od Waxedshine. Dlatego też nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami i wyposaż swoje studio detailingowe w najwyższej klasy produkty.

Ochronne powłoki ceramiczne, grafenowe i nie tylko – przed czym chronią?

Stan lakieru może pozostawać sporo do życzenia w wyniku długiej i intensywnej eksploatacji oraz wystawienia na czynniki, które prowadzą do jego zniszczenia. Do tych czynników można zaliczyć między innymi trudne warunki pogodowe (silne wiatry, kwaśne deszcze, burze, a także intensywne działanie promieni słonecznych latem), zanieczyszczenia drogowe, sól drogową, odchody ptaków, ślady po owadach latem czy silne środki chemiczne.

Powłoki do ochrony karoserii w samochodzie przede wszystkim doskonale zabezpieczają przed działaniem wszystkich tych zagrożeń. Świetnie dadzą sobie także w przeciwdziałaniu powstawania rys na powierzchni karoserii. Co więcej zapewniają blask i głębię koloru, który sprawia, że auto wygląda, jakby dopiero co wyjechało z fabryki.

Waxedshine – ochrona lakieru, wysokiej klasy powłoki do samochodów

Gorąco polecamy wybór produktów WaxedShine, szczególnie na wyposażenie salonów detailingowych. Dzięki nim bez problemu można ochronić karoserię auta przed działaniem wyżej wymienionych już negatywnych czynników. Pozwól, żeby pojazdy Twoich klientów zawsze się doskonale prezentowały, bez względu na to czy właśnie mkną po drodze czy stoją na parkingu pod domem i zachwycają wszystkich przechodniów oraz przejezdnych.